Hacettepe Teknokent Ar-Ge Yazılım ve Tasarım Firmalarını Bölgeye Davet Ediyor

/ Güncel / Haberler / Hacettepe Teknokent Ar-Ge Yazılım ve Tasarım Firmalarını Bölgeye Davet Ediyor

Hacettepe Teknokent Ar-Ge Yazılım ve Tasarım Firmalarını Bölgeye Davet Ediyor

Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde araştırma-geliştirme, yazılım ve tasarım faaliyetinde bulunmak isteyen KOBİ’ler için 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu kapsamında sağlanan destek ve teşvik unsurlarından yararlandırılmak üzere cazip koşullar sunulmaktadır.


Savunma Blok (5. Ar-Ge Binası)’da bulunan boş ofisler yeni hizmete verilmeye başlanmıştır. NATO standartlarında ve Milli Gizlilik Dereceli projelerin gerçekleştirilmesine uygun tempest odaların bulunduğu binanın her katında 201, 306 ve 309 m2’lik ofisler bulunmaktadır. Aylık m2 birim fiyatının 40 TL+KDV, aylık işletme gideri m2 birim fiyatının 15 TL+KDV olarak belirlendiği binada 15 Haziran 2017 tarihinden itibaren Ar-Ge şirketleri hizmet vermeye başlayacaktır. 7/24 güvenlikli, tesis güvenlik belgesi standartlarında kontrollü bölge uygulaması, F/O altyapısı, pay ölçer merkezi ısıtma/soğutma sistemi ve jeneratör dahil bütün teknolojik imkanları bünyesinde barındırmaktadır. Bina resimleri için tıklayınız…


Ayrıca, Safir Bloklarında tam kat veya değişik ölçekte bulunan boş ofislerin kiralanmasına devam edilmektedir. Tam kat kiralamak isteyenler girişimci/şirketlerin lehine yeni düzenlemelere gidilmiştir. 7/24 güvenlik hizmeti verilen Safir Bloklarında ise VRF sistemli ısıtma/soğutma, F/O altyapısı, jeneratör dahil kullanıma hazır bağımsız ofisler kiraya verilmektedir. Bina resimleri için tıklayınız…


Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesinde bulunan Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde araştırma-geliştirme, yazılım ve tasarım faaliyetinde bulunmak istiyorsanız (0312) 297 71 62/150 nolu telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Yayınlanma : 2017-06-13 14:00:00

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz. 2017 © Hacettepe Teknokent A.Ş.