Hacettepe Teknokent Ar-Ge Yazılım ve Tasarım Firmalarını Bölgeye Davet Ediyor

/ Güncel / Haberler / Hacettepe Teknokent Ar-Ge Yazılım ve Tasarım Firmalarını Bölgeye Davet Ediyor

Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde araştırma-geliştirme, yazılım ve tasarım faaliyetinde bulunmak isteyen KOBİ’ler için 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu kapsamında sağlanan destek ve teşvik unsurlarından yararlandırılmak üzere cazip koşullar sunulmaktadır.


Safir Bloklarında tam kat veya değişik ölçekte bulunan boş ofislerin kiralanmasına devam edilmektedir. Tam kat kiralamak isteyenler girişimci/şirketlerin lehine yeni düzenlemelere gidilmiştir. 7/24 güvenlik hizmeti verilen Safir Bloklarında ise VRF sistemli ısıtma/soğutma, F/O altyapısı, jeneratör dahil kullanıma hazır bağımsız ofisler kiraya verilmektedir.


Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesinde bulunan Hacettepe Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde araştırma-geliştirme, yazılım ve tasarım faaliyetinde bulunmak istiyorsanız (0312) 297 71 62/150 nolu telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz.

Yayınlanma : 2017-06-13 14:00:00

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz. 2017 © Hacettepe Teknokent A.Ş.