TEKNOKENT’TE YAŞAM

Hacettepe Teknokent’te ulaşımdan alışverişe, eğitimlerden ve geliştirme faaliyetlerinden bankacılık hizmetlerine, temizlik ve güvenlik hizmetlerinden açık hava yürüyüş alanlarına kadar tüm çalışanların keyifli ve verimli bir ortamda çalışmalarına destek veren, hayatı kolaylaştırıcı pek çok imkân sunuluyor.

Hacettepe Teknokent’e özel araç ile Bilkent ve Hacettepe Üniversitesi nizamiyelerini geçtikten sonra Beytepe Köyü yolu üzerinde bulunan giriş kullanılarak gelinebilir. Toplu ulaşım ile gelmeyi tercih edenler metro veya otobüs kullanabilir. Metro Beytepe durağında inerek, ring servisi ile Hacettepe Teknokent’e ulaşılabilir. 550 ve 564 numaralı EGO otobüsleri ile de Hacettepe Teknokent’e gelmek mümkün. Hacettepe Teknokent, bünyesinde faaliyet gösteren firma çalışanlarına özel Teknokent’ten Beytepe Metro durağına sabah ve akşam saatlerinde ücretsiz ring hizmeti sunmaktadır.

Ring Servis Saatleri:

Sabah Metro’dan   

Akşam Teknokent’ten

07:20

16:50

07:40

17:20

08:00

17:40

08:20

18:00

08:40

18:20

09:00

18:40

Bölgemizde faaliyet gösteren firmalara ve firma personeline ;

  • Fesleğen Restoran
  • Quqa Gıda-Kahvaltı
  • Coffee Break
  • Starbucks
  • Teknokent Eczanesi
  • Ofiss Kırtasiye
  • Şok Market
  • QNB Finansbank Atm  

gibi sosyal olanaklar sağlanmaktadır.

 

 

 

 

Ar-Ge ve yazılım geliştirme faaliyetlerinde bulunan firmaların faaliyet gösterdiği binaların 24 saat kesintisiz güvenlik hizmetleri ve ortak alanların temizliği Hacettepe Teknokent A.Ş. tarafından sağlanmaktadır. 

Bölgede Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ve 3C1B İnternet sağlayıcı firmaları, aktif olarak fiber altyapı ile metro internet hizmeti sunmaktadır. Ortak kullanım alanlarında ücretsiz WİFİ hizmeti mevcuttur.

Ormanlık bir arazi ile çevrili olan Hacettepe Teknokent’te firma çalışanlarının keyifli bir ortamda çalışmalarına yönelik olarak yürüyüş yapabilecekleri, dinlenebilecekleri ve toplantılarını gerçekleştirebilecekleri iki parkımız bulunmaktadır. Bununla birlikte 6. Ar-Ge binası A blok zemin katta çalışanlar için bir dinlenme alanı, 6. Ar-Ge binası C blok bodrum katta ise pinpon ve satranç oyun odası mevcuttur.

 

 

 

 

 

TEKNOKENT’TE YAŞAM