Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2016

/ Güncel / Haberler / Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2016

ARD GRUP BİLİŞİM

2011 yılından beri Hacettepe Üniversitesi Teknokent bünyesinde teknoloji ve Ar-Ge faaliyetleri sürdüren ARD GRUP BİLİŞİM, 2006 yılından buyana Bilişim, Sağlık, Savunma, Danışmanlık,  Enerji ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren ARD GRUP HOLDİNG iştirakleri arasında yer almaktadır.

 SPİCE (TS ISO\IEC 15504) Seviye II, dünya standartlarında yazılım geliştirme kalite belgesine sahip firmamız,30 mühendis, 4 Danışman, ve 12 idari personelden oluşan uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.  Ar-Ge çalışmalarına da büyük ağırlık vererek, inovatif yazılım ve projelerle, Türkiye’de kamu kurumları ve özel sektör kuruluşları ile uluslararası arenada dünya devi firmalarla aktif ve etkili bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca çeşitli kurum ve kuruluşlara kurumsal ihtiyaç analizi, uygulama ve danışmanlık hizmetleri de sağlamaktadır.

Hukuk alanında Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı özel sektör adli yazılım projesi olan Ulusal Hukuk Ağı Projesi (UHAP), Otomatik Ceza Muhakemeleri Kanunu Avukat Atama Sistemi (OCAS), Baro Yönetim Sistemi (BAROTEK), İcra Takip Sistemi (İCRATEK), Karar ve İçtihat Akıllı Arama Motoru Yazılımı  (KARARTEK), Büro Yönetim Sistemi (BÜROTEK) projelerimizden bazılarıdır. 

Sağlık alanında ARD GRUP olarak Sterilizasyon Takip Sistemi (3MSTS) başta olmak üzere uluslararası 3M Global Sağlık Hizmetlerinin Türkiye’deki yazılım tedarikçisi olarak faaliyet gösteren sayılı Türk firmaları arasındadır.

Hukuk ve sağlık alanındaki çözümlerin yanı sıra, lojistik ve depo süreç yönetimi, izlenebilirlik teknolojileri, RFID, IOT, BPM, ERP, CRM, biyometrik tanımlama ve siber güvenlik alanlarında çalışan firmamız birçok kurumsal projeyi başarıyla sonuçlandırmıştır.

ARD GRUP Hibe ve Proje Danışmanlığı, Yazılım Süreci Danışmanlığı,  Yazılımsal ve Donanımsal Siber Güvenlik Eğitimleri alanında kamu ve özel sektöre danışmanlık hizmeti vermektedir. TÜBİTAK, KOSGEB, ITEA3 ve AB HORIZON 2020 projelerinde araştırma ve geliştirme odaklı aktif katkı sağlamaktadır.

Hızla büyüyen ve gelişen ARD GRUP, dünyanın en büyük araştırma ve değerlendirme şirketi DELOITTE’un yapmış olduğu 2016 Yılı “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 50 Teknoloji Şirketi” değerlendirmesinde ARD GRUP BİLİŞİM, yazılım ve inovasyon sıralamasında Türkiye 2. si, genel sıralamada Türkiye 4. sü, olarak büyük bir başarıya imza atmıştır.    

 

 

 

Yayınlanma : 2016-12-07 09:28:35

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
2018 © Hacettepe Teknokent A.Ş.