15 Temmuz ve Kalkınma Paneline Konuşmacı Olarak Katıldık

/ Güncel / Haberler / 15 Temmuz ve Kalkınma Paneline Konuşmacı Olarak Katıldık

"15 Temmuz ve Kalkınma" Konulu panel, Kalkınma Bakanı Sayın Lütfi Elvan’ın katılımıyla 13 Temmuz 2017’de Ankara Ticaret Odası’nda yapıldı.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan: “Türkiye’nin ekonomik olarak ne kadar sağlam temeller üzerine oturtulduğunun 15 Temmuz’da net bir şekilde görüldüğünü belirterek artık hain darbe girişimleriyle Türkiye’nin önünü kesemezsiniz”  dedi.

Açılışın ardından düzenlenen panelde konuşan Hacettepe Teknokent Genel Müdürü İlyas YILMAZYILDIZ 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Şehit düşenlere Allah’tan rahmet tedavisi devam eden Gazilerimize acil şifalar dileyerek en içten şükranlarını dile getirdi. İlyas YILMAZYILDIZ 15 Temmuz'da milletimiz, gösterdiği kahramanca direnişle demokrasiye sahip çıkmıştır. Bundan sonra da demokrasi nöbetimiz sonsuza dek devam edecektir” dedi. 

YILMAZYILDIZ,  daha huzurlu ve demokratik bir Türkiye'de yatırım ortamını geliştirmeye, bilim ve teknolojide gelişmeye istihdamı büyütmeye ve ihracatı artırmaya yönelik çabalarını giderek artıracaklarını kaydetti.

Yayınlanma : 2017-07-14 12:01:00

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
2018 © Hacettepe Teknokent A.Ş.