Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim ilaç yetkilileri Teknokentimizi ziyaret etti

/ Güncel / Haberler / Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim ilaç yetkilileri Teknokentimizi ziyaret etti

Abdi İbrahim İlaç Genel Müdürü Süha Taşpolatoğlu ve ARGE Direktörü Zdravka  Knezeviç'i Teknokent ziyaretlerinde ,Yönetim Kurulu Başkanımız Candan Gökçeoğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Prof.Dr. Serhat Ünal, Prof.Dr. Musa Yaşar Sağlam  ile Genel Müdür Yardımcımız Nurettin Aktepe ağırladı.

Yapılan toplantıda, Hacettepe Teknokent'in çalışmalarının yanı sıra Türkiye'de sağlık sektörü ve arge çalışmaları konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.  

Prof. Dr. Gökçeoğlu, Hacettepe Üniversitesi'nin  sağlık misyonu itibarıyla Teknokent'te sağlık alanında yapılan Ar-ge çalışmalarına büyük önem verdiklerini ve bu çalışmaların geliştirilmesi için her türlü desteği verdiklerini bildirdi.

Abdi İbrahim İlaç  Heyeti, işbirliği görüşmelerinin ardından Prof.Dr. Serhat Ünal eşliğinde Ar-ge Merkezimizde ve sağlık alanında çalışmalar yürüten firmalarımızda incelemelerde bulundu.

Yayınlanma : 2017-07-18 16:37:33

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz. 2017 © Hacettepe Teknokent A.Ş.