Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Web Konferans

/ Güncel / Haberler / Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Web Konferans

Hacettepe Teknokent Şirketi ETGi Grup Web Toplantı ve Sanal Sınıf Sisteminin 3 Katılımcı Paketini Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Sunuyor!…

 

Hacettepe Teknokent Şirketi ETGi Grup  online görüntülü canlı toplantı, sanal sınıf, webinar, e-seminer, canlı ders ve  web konferans olarak hizmet veren sisteminin 3 katılımcı paketini tüm Türkiye'ye ücretsiz sunuyor. 

%100 Türkçe olan sistem şirketlerin web toplantı ihtiyaçlarını karşılarken, eğitim kurumları ve özel öğretmenlere de ekonomik ve pratik şekilde sanal canlı ders yapabilmelerini sağlıyor. Sistemin online sunum yapabilme, uygulama paylaşımı, sanal tahta, toplantı/ders kaydı gibi özellikleri bulunuyor.

5 kıtada hizmet veren sistem aynı zamanda 500 kişilik seminer odaları ve 15,50,100,200 kişilik toplantı odaları şeklinde de kullanılabiliyor.

ETGi Grup web sayfasından www.etgigrup.com  sisteme üye olunabiliyor ve tamamen ücretsiz kullanılabiliyor.or ve tamamen ücretsiz kullan?labiliyor.

Yayınlanma : 2016-05-31 23:45:49

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
2018 © Hacettepe Teknokent A.Ş.