TEB Girişim Bankacılığı

/ Güncel / Haberler / TEB Girişim Bankacılığı

TEB'den Girişimcilere haber var!

 

 Türk Ekonomi Bankası (TEB) olarak Ocak 2013’te Türkiye’de Girişim Bankacılığını başlattık. Ocak 2013’den  itibaren girişimcilere ve girişimci adaylarına işlerini kurup büyütebilmeleri için finansal ve finansal olmayan destekler sunuyoruz.

TEB Girişim Bankacılığı sayesinde, işinizi kurmadan önce ve kurduktan sonra ihtiyacınız olan danışmanlık, eğitim hizmetlerinden ücretsiz faydalanabileceğiniz gibi işinizi kurduktan sonra avantajlı ve ücretsiz bankacılık hizmetlerinden de faydalanabiliyorsunuz.

Biz TEB olarak Türkiye’deki inovatif girişimcilerin gelişimini yakından takip ediyoruz. İnovasyonun bizim için ne kadar değerli olduğunu ise gerçekleştirdiğimiz projelerle, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle kanıtlıyoruz. Aşağıda bu avantajlı ürün ve hizmetlerin detaylarına ulaşabilirsiniz.
 

FİRMANIZA SAĞLANACAK AVANTAJLAR

TEB Girişim Bankacılığı olarak sizlere sunabileceğimiz özel hizmetler aşağıdaki gibidir.

 

FİNANSAL HİZMETLER
Girişim Bankacılığı kapsamında girişimcilere sunulan avantajlı bankacılık hizmetleri ise şunlardır:

1-     Nakit ve Gayri Nakit Kredi Ürünleri*:   

KGF ile yaptığımız işbirliği ile girişimcilere 500.000 TL’ye kadar teminatsız kredi veriyoruz.
1.1 Nakit Kredi: Yatırım ve işletme sermayesi için kullanabilecek olan nakit kredi, 12 aya varan geri ödemesiz dönem ve 36 aya varan vadeler ile verilmektedir.

1.2. Sıfır Faizli Kaynak Hesap: Sadece devlet kurumlarından (TÜBİTAK, KOSGEB, T.C. Sanayi Bakanlığı gibi) şirket kurmak için girişimcilik desteği olarak hibe/destek alacak olan ve bunu belgeleyen girişimcilere azami 1 ay süreli olarak sunulmaktadır.                                                                    
1.3. Eş Finansman ve Köprü Finansmanı Kredisi: Girişimcilerin TÜBİTAK, KOSGEB, T.C. Sanayi Bakanlığı gibi devlet kurumları tarafından önce harcama koşuluyla verilen hibeleri almadan önceki harcamalarını finanse edebilmeleri amacıyla eş finansman ve köprü finansman kredisi sağlanmaktadır.

1.4. Teknolojik Girişimci Hizmet Paketi: Teknoloji, Bilişim, Yazılım, İnternet/E-Ticaret, Elektrik/Elektronik, Mühendislik Konuları, Enerji, Danışmanlık, Eğitim, Mali Müşavirlik, Mimarlık, Telekomünikasyon Teknolojileri, Sağlık, Savunma Sanayi vb sektörlerde inovatif projesi olan girişimcilere özel, avantajlı bankacılık ürünleri sunulan pakettir.


TEKNOLOJİK GİRİŞİMCİ HİZMETLER PAKETİ :  Sadece 10 TL’ye 6 ay boyunca aşağıdaki işlemlerde avantajlar sunulacaktır.

Şirket Kredi kartı : İlk yıl Ücretsiz

Sınırsız Havale: 6 Ay Ücretsiz

Sınırsız EFT: 6 Ay Ücretsiz

Hesap işletim ücreti : 6 Ay yok

*Girişimcinin kredi talebi TEB Girişim Bankacılığı kredi politikalarına uygun olduğu takdirde verilebilecektir.

FİNANSAL  OLMAYAN HİZMETLER
TEB Girişim Bankacılığı çatısı altında finansal olmayan üç farklı hizmetimiz bulunuyor:
İş Yönetimi Danışmanlığı: Türkiye’nin neresinde olursanız olun TEB Girişim Evi’ne gelebilir veya bir telefon ile ulaşabilir ve danışmanlarımızdan ihtiyaç duyduğunuz konularda danışmanlık hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.
Girişimcilik Eğitimleri: Girişimci olan veya olmak isteyen herkes hiçbir ücret ödemeden her hafta yaptığımız eğitimlerimize katılabiliyor. İş kurma süreçleri, girişimcilikten işletmeciliğe geçiş, küçük işletme yönetimi, satış pazarlama, finansman yönetimi gibi birçok konuda eğitimler veriyoruz. Bu eğitimleri TEB Girişim Evi’nde ve yurt genelinde işbirliği halinde olduğumuz kurumlarla gerçekleştiriyoruz.
Kuluçka Merkezi; Kuluçka merkezinde yazılım, bilişim, e-business, üzerine inovatif ve potansiyeli yüksek projeleri olan girişimcilere ülke çapında 15, İstanbul’da 9 noktada fiziki bir çalışma ortamı sunulmaktadır. Girişimcilere fiziki bir ofis ortamının yanı sıra “İş Yönetim Danışmanlığı”, “Akademik Destek”, “Networking Desteği”,”Müşteri Buluşmaları”, “Melek Yatırımcı Buluşmaları” gibi girişimciler için önem taşıyan ek hizmetlere sunulmaktadır.

TEB GİRİŞİM EVİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Ahmet Gökhan ALTINTEPE - Tel: 0850 204 67 02, Cep Tel: 0533 554 81 10

Yayınlanma : 2016-05-31 23:46:21

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
2018 © Hacettepe Teknokent A.Ş.