Hacettepe Teknokent İnovalig İnovasyon Şampiyonları Yarışmasında 3.lük Ödülünü aldı.

/ Güncel / Haberler / Hacettepe Teknokent İnovalig İnovasyon Şampiyonları Yarışmasında 3.lük Ödülünü aldı.

 

HACETTEPE TEKNOKENT İNOVALİG İNOVASYON ŞAMPİYONLARI YARIŞMASINDA 3.LÜK ÖDÜLÜNÜ ALDI 

Hacettepe Teknokent Firmalarından Nanovak Ar-Ge,  "Türkiye İnovasyon Haftası 2014 İstanbul" kapsamında düzenlenen İnovaLig İnovasyon Şampiyonları yarışmasında  "İnovasyon Sonuçları" kategorisinde 3. Ödülünü aldı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından, Ekonomi Bakanlığı desteğiyle ve Arçelik, Sabancı Holding, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Türk Hava Yolları (THY) stratejik ortaklığıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Türkiye İnovasyon Haftası 2014 İstanbul"un kapanış gününde, İnovaLig İnovasyon Şampiyonları Ödül Töreni gerçekleştirildi.

Törende, 5 ayrı kategoride ilk üçe giren firmalar ödüllendirildi. Birinciler ödüllerini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elinden alırken, ikinci ve üçüncülere ise ödülleri Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından verildi.

Birincilik ödülünü "İnovasyon Stratejisi" kategorisinde Arçelik, "İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü" kategorisinde İnci Akü, "İnovasyon Döngüsü" kategorisinde Vestel Elektronik, "İnovasyon Kaynakları" kategorisinde TEB ve "İnovasyon Sonuçları" kategorisinde ise Labris Networks layık görüldü.

Söz konusu kategorilerde ikincilik ödülünü sırasıyla Tofaş, Heksagon Mühendislik, Çilek Mobilya, Mir Ar-Ge ve Triodor Yazılım kazandı.

Üçüncülük ödüllerini ise "İnovasyon Stratejisi" kategorisinde Procter & Gamble, "İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü" kategorisinde BASF Kimya, "İnovasyon Döngüsü" kategorisinde Denizbank, "İnovasyon Kaynakları" kategorisinde Brisa ve "İnovasyon Sonuçları" kategorisinde ise Nanovak Ar-Ge aldı.

Törenin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, ödül kazananlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yayınlanma : 2016-05-31 23:50:36

Web sayfasındaki her türlü yazı, resim ve içerik Hacettepe Teknokent’e aittir ve saklıdır, kaynak gösterilmeden izinsiz kopyalanamaz veya çoğaltılamaz.
2018 © Hacettepe Teknokent A.Ş.